BMW X6
Hyundai Accent Blue
Passat
renault-clio
BMW X6
Hyundai Accent Blue
Passat
renault-clio
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Adalar Araç Kiralama

Adalar Araç Kiralama

İstanbul Oto Rental; Adalar araç kiralama ile kaliteli ve güvenilir bir kiralık araç hizmeti alırsınız. Firmamızın geniş araç yelpazesi sayesinde her bütçeye ve her zevke göre araç bünyemizde bulunmaktadır. Bununla birlikte filo kiralama hizmeti olmak üzere aylık, günlük, haftalık olarak da araç kiralayabilirsiniz.

Adalar Araç Kiralama

Adalar kiralık araç olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine kiralık araç hizmeti sunmaktayız. Bilindiği gibi araç kiralama hizmetinde araç kiralama süresi esnek olabilmektedir. Müşteriler, birkaç saatlik, birkaç günlük, haftalık veya aylık olarak araç kiralayabilirler. Kiralama süresi, müşterinin ihtiyaçlarına ve planlarına bağlı olarak belirlenir. Dolayısıyla bu şartlarda firmamızdan gönül rahatlığı ile araç kiralayabilirsiniz. Araçlarımız ekonomik, lüks ve ticari araç olmak üzere farklılık göstermektedir. Size uygun aracı seçerek firmamızdan araç kiralayabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm araçlar sigortalıdır ve periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamaktayız Ancak, kiralama için gerekli şartları yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Örneğin, en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız ve kredi kartınızın olması gibi. Daha detaylı bilgileri firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na araç teslim şeklinde araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Özellikle bu hizmet sayesinde havalimanına iniş yapacak müşterilerimizin indiklerinde hazır bir şekilde araç bulmaları onlar için konforlu bir seyahat imkanı sağlamaktadır.

Adalar Araç Kiralama Firması

Adalar araç kiralama firması olarak İstanbul Oto Rental, sizlere en iyi araç kiralama hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız müşterilerin ihtiyaçlarına uygun araç seçenekleri sunmaktadır. Ekonomik bir araçtan en lüks araca kadar farklı kategorilerde araçlar bünyemizde mevcuttur. Müşteriler, kendi ihtiyaçlarına, bütçelerine ve tercihlerine en uygun aracı seçme imkanına sahiptir. Klima, navigasyon sistemi, ses sistemi ve diğer konfor özellikleri gibi donanımlarla donatılmış araçlar tercih edebilirsiniz. Bu sayede seyahatlerinizde konforlu bir deneyim yaşarsınız.

Adalar kiralık araç fiyatları aracın modeline ve kiralanacak süreye göre değişkenlik göstermektedir. Bunun için müşteri temsilcilerimizle görüşerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Share this content:

Call Now Button+90 535 676 08 08 SEO