Araçlarımız

Hızlı ve Güvenilir
REZERVASYON

WhatsApp üzerinden 7/24 bize ulaşabilir, müsait araçlarımız ve güncel
fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lüks Kiralık Araçlar

Ekonomik Kiralık Araçlar

Ticari Kiralık Araçlar

Kalite, güven, konfor. Araç kiralama hizmetleri söz konusu olduğunda bu üç özelliğin hizmet süreçlerine mutlaka entegre edilmesinin öneminin farkındalığı ile faaliyetlerine devam eden İstanbul Oto Rental, yaklaşık 10 yıldır Türkiye’nin en iyi araç kiralama şirketleri arasında yer alıyor. Yıllık araç kiralama, aylık araç kiralama, günlük araç kiralama, kurumsal araç kiralama gibi her ihtiyacı kapsamaya yönelik hizmetleri ile dikkat çeken İstanbul Oto Rental’da mutlaka her bütçeye ve ihtiyaca uygun kiralık araba fiyatları ile seyahatleri planlamak mümkün.

Birikmiş iş tecrübemiz size profesyonel iş yaşamınızda gereken bütün donanım ve yardımları sunuyor. İstanbul Oto Rental sizlere ihtiyaç duyduğunuz her türlü araç kiralama ve transfer hizmetini sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz sizlere kiralamak istediğiniz araç ile ilgili en uygun seçenekleri sunacaktır.

İstanbul Oto Rental; Kaliteli, güvenilir, esnek ve şeffaf hizmetler sunarak, müşterisine ayrıcalıklı olduğunu hissettirir. Sizde ayrıcalıklı rent a car hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

  • Güvenli Oto Kiralama
  • Son Model Araçlar
  • Temizlik ve Hijyen
  • Uygun Fiyat Garantisi
Call Now ButtonHEMEN KİRALA