BMW X6
Hyundai Accent Blue
Passat
renault-clio
BMW X6
Hyundai Accent Blue
Passat
renault-clio
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Bağcılar Araç Kiralama

Bağcılar Araç Kiralama

İstanbul Oto Rental Bağcılar’da bulunmakta olup, Bağcılar araç kiralama firması olarak hizmet sunmaktadır. Firmamız bireysel veya kurumsal olarak kiralık araca ihtiyacınız olduğunda siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekten onur duymaktadır.

Bağcılar Araç Kiralama

Bağcılar araç kiralama firmasından ihtiyacınıza göre beğendiğiniz bir model aracı kiralama imkanınız bulunmaktadır. Bunun için en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Ehliyet ve kimliğinizle birlikte firmamıza gelerek aracı seçer ve sözleşmeyi imzaldıktan sonra istediğiniz aracı kiralyabilirsiniz. Elbette bazı araçları kiralamak için yaş şartı bulunmaktadır. Eğer tüm şartları karşılıyorsanız istediğiniz marka ve modelde aracı kiralayabilirsiniz. Eğer kiralanacak aracı birden fazla kişi kullanacaksa bu durumda diğer kişinin de kiralama sözleşmesinde adının yer alması gerekir.

Elbette aracı kiralamadan önce dikkatle incelemeniz ve aracın kaskosunun olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer araçta çocuğunuz olacaksa çocuk koltuğu talebinde de bulunabilirsiniz. Bunun dışında araçlarımızda marka ve modele göre değişkenlik gösteren klima, ses sistemi, navigasyon ve diğer konforlu donanımlar mevcuttur.

Bağcılar Araç Kiralama Firması

İstanbul Oto Rental Bağcılar başta olmak üzere İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasının tüm ilçelerinde oto kiralama hizmeti vermektedir. Firmamız sektörde aranan bir firma olmayı başarmış, güvenilir ve kaliteli hizmetleri sayesinde de müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Bağcılar araç kiralama firması olarak araç yelpazemiz çok geniş olup her bütçeye ve zevke göre aracı firmamızdan temin edebilirsiniz. Bununla birlikte filo kiralama ve adrese teslim kiralık araç hizmetimizden de yararlanbilirsiniz. Tüm araçlarımızın sigortaları ve tüm bakımları düzenli zaman aralıklarında kontrol edilmektedir.

Kiralık araç hizmetimiz için İstanbul Oto Rental şirketi web sitesi üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle araç ile ilgili daha detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarımız aracın marka ve modeline göre aynı zamanda kiralanacak süreye bağlı olarak değişmektedir. Dolayısıyla net bir fiyat bilgisi için yine müşteri temsilcilerimizle görüşmenizde fayda vardır.

İstanbul Oto Rental olarak sizlere 7/24 saat kaliteli, güvenli, konforlu ve hızlı bir araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyatlı Bağcılar araç kiralama çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Share this content:

Call Now Button+90 535 676 08 08 SEO