BMW X6
Hyundai Accent Blue
Passat
renault-clio
BMW X6
Hyundai Accent Blue
Passat
renault-clio
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Küçükçekmece Araç Kiralama

Küçükçekmece Araç Kiralama

İstanbul Oto Rental, uzun yıllardır Küçükçekmece’de aktif olarak Küçükçekmece araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Küçükçekmece haricinde filo araç kiralama ve adrese teslim araç hizmeti de sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak, aynı zamanda ekonomik fiyatlarla herkesin kısa süreli de olsa araç sahibi olmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle araç sahibi olmayanlar veya aracı tamirde olan kişiler araba kiralama hizmetinden sıklıkla faydalanmaktadır.

Küçükçekmece araç kiralama firmsı sayesinde ekonomik, lüks ve ticari sınıf araçları kiralayabilmeniz mümkündür. Eğer ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir araç kiralamak istiyorsanız aracın modeline karar verdikten sonra ehliyet ve kimliğinizle birlikte ofisimize gelmeniz ve kiralama sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir. Böylelikle kiraladığınız aracı istediğiniz süre zarfında kullanarak araç sahibi olabilirsiniz.

Küçükçekmece Araç Kiralama

İstanbul Oto Rental Küçükçekmece’de oto kiralama hizmeti vermektedir. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında araç kiralama ofisi bulunmaktadır. Dolayısıyla bireylerin ve kurumların ihtiyaçları ve acil durumlarında araç kiralama taleplerini kaliteli, güvenli ve konforlu bir şekilde karşılamaktadır. Örneğin; seyahat planı yapıyorsunuz fakat otobüs ve uçak biletlerinin gidiş dönüş maliyeti oldukça fazla. Böyle durumlarda Küçükçekmece araç kiralama şirketinden ihtiyacınız doğrultusunda ve beğendiğiniz bir modeldeki aracı kiralama fırsatınız olabilmektedir.

Araç kiralamak için yapmanız gereken tek şey ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama firmamıza gelerek size uygun aracı beğenmek ve sözleşme yapmaktır. Elbette kiralanacak aracı birden fazla kişi kullanacaksa bu durumda diğer kişinin de kiralama sözleşmesinde adının bulunmaı gerekmektedir. Eğer araçta çocuk olursa çocuk koltuğu talebinde de bulunabilirsiniz. Bununla birlikte araçlarımızda ses sistemi, navigasyon, hava yastığı ve klima gibi konforlu donanımlar mevcuttur. Aynı zamanda tüm araçlarımızın sigortaları ve tüm bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Küçükçekmece Araç Kiralama Firması

Küçükçekmece araç kiralama firması, Küçükçekmece ve çevresinde kısa veya uzun süreliğine araca ihtiyacı olan birey ve kurumlara hizmet vermektedir. Genellikle rent a car hizmeti günübirlik gezilerde, şehir dışı gezilerde ve şirketlerin araç ihtiyacını karşılamak için tercih edilmektedir. İstanbul Oto Rental firması yapmış olduğu kaliteli hizmetler sonucunda müşteri memnuniyetini kazanmış ve siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün yeni çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Araçlarımız ve kiralama koşulları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Share this content:

Call Now Button+90 535 676 08 08 SEO